Jsme menší rodinný podnik, který se zabývá výrobou a prodejem karbonových zapletených cyklistických kol.

Shanghai

Shanghai

Po všeobecném boomu karbonu ve velo průmyslu, jsme začali obchodovat s výrobci karbonových rámů a ráfků v Číně a na Taiwanu. Po několikaletých zkušenostech, jsme se rozhodli specializovat se na zaplétání kol z dovezených karbonových ráfků.

Prošli jsme si řadou chyb a omylů. Utratili spoustu peněz a času za dovoz a testování vzorků. To vše bylo nutné, aby, jste vy zákazníci, dostali produkt, se kterým budete spokojení, a bude Vám dobře sloužit. Nabízíme vám kvalitní kola postavené na naše české silnice za příznivou cenu a také si u nás můžete zakoupit neuvěřitelně lehké zapletené sety s hmotností pod 1kg.

 

Spinollo - Forbikes 2013

Spinollo – Forbikes 2013

Zapletená kola Spinollo testujeme nejen sami, ale využíváme zkušeností opravdových „profíků“. V roce 2015 jsme dodávali kola našim nejlepším amatérským týmům LAWI Author a SWEEP cycling. V roce 2016 na kolech Spinollo jezdí a závodí LAWI Author. Závodníci nám poskytují zpětnou odezvu na provoz našich kol při závodním zatížení.

Kola od nás měl např. Tomáš Okrouhlický Jirka Bouška, Jirka Petruš, Václav Nežerka, Zuzka Neckářová-Nováková, v cyklokrosu je vozil Vojta Nipl, Michal Malík, používá je Martina Mikulášková a celá řada další závodníků. V současné době na kolech Spinollo závodí a trénuje LAWI Author team.

Jiří Bouška používá kola při svých účastech na Olympijských hrách a Mistrovství světa paraolympioniků.

 

Testovací kola Spinollo

Testovací kola Spinollo

Aby, jste se mohli přesvědčit o kvalitě kol Spinollo, nabízíme bezplatné zapůjčení galuskových zapletených kol včetně obutí.

Tak to jsme my

Pavel

Pavel

manager

 

Petr

Petr

mechanik

 

Petr

Petr

mechanik

 

Liduška

Liduška

administrace