Jsme menší rodinný podnik, který se zabývá výrobou a prodejem karbonových zapletených cyklistických kol.

Shanghai Expo

Shanghai Expo

Po všeobecném boomu karbonu ve velo průmyslu, jsme začali obchodovat s výrobci karbonových rámů a ráfků v Číně a na Taiwanu. Po několikaletých zkušenostech, jsme se rozhodli specializovat se na zaplétání kol z dovezených karbonových ráfků.

Prošli jsme si řadou chyb a omylů. Utratili spoustu peněz a času za dovoz a testování vzorků. To vše bylo nutné, aby, jste vy zákazníci, dostali produkt, se kterým budete spokojení, a bude Vám dobře sloužit. Nabízíme vám kvalitní kola postavené na naše české silnice za příznivou cenu.

Neslibujeme nejlevnější kola, i když kola Spinollo jsou levná. Netvrdíme, že naše kola jsou nejkvalitnější, i když jsou kvalitní. Zkrátka Vám nabízíme produkt, který jsme prověřili v našich českých podmínkách a o kterém jsme přesvědčení, že opravdu funguje.

Protože jsme také cyklisté, tak samozřejmě naše kola jezdíme a testujeme. Nejsme žádní giganti, kteří produkují tisíce kol, snažíme se spíše zaměřit na splnění konkrétních požadavků našich zákazníků. Přesto jsme již dodali našim zákazníkům stovky kol Spinollo. Je seriózní říci, že tak jako jiní i my máme někdy problém. Vždy ho však vyřešíme ke spokojenosti zákazníka. Protože to je náš hlavní cíl. Spokojený zákazník, který si naplno užívá jízdu na kolech Spinollo!

 

Spinollo - Forbikes 2013

Spinollo – Forbikes 2013

Zapletená kola Spinollo testujeme nejen sami, ale využíváme zkušeností opravdových „profíků“. V roce 2015 jsme dodávali kola našim nejlepším amatérským týmům LAWI Author a SWEEP cycling. V roce 2016 na kolech Spinollo závodil LAWI Author. V roce 2018 na silničních zapletených kolech Spinollo jezdili závoďáci z LAWI Stars v čele s Vaškem Nežerkou. V katogorii masters získal titul mistra ČR Petr Čapek. Tito závodníci nám poskytují zpětnou odezvu na provoz našich kol při závodním zatížení.

Kola od nás měl např. Tomáš Okrouhlický Jirka Bouška, Jirka Petruš, Václav Nežerka, Zuzka Neckářová-Nováková, v cyklokrosu je vozil Vojta Nipl, Michal MalíkMartina Mikulášková, používá je Pavla Havlíková a celá řada další závodníků. V současné době na kolech Spinollo závodí a trénuje LAWI Stars team.

blankJiří Bouška používal kola při svých účastech na Olympijských hrách a Mistrovství světa paraolympioniků.

 

Testovací kola Spinollo

Testovací kola Spinollo

 

Aby, jste se mohli přesvědčit o kvalitě kol Spinollo, nabízíme bezplatné zapůjčení galuskových zapletených kol včetně obutí.

Tak to jsme my

Pavel

Pavel

manager

 
Petr

Petr

mechanik

 
Petr

Petr

mechanik

 
Liduška

Liduška

administrace