Pro vyzkoušení našich zapletených kol jsme připravili TESTOVACÍ SET na galuskách.
Kola zapůjčíme za týdenní poplatek 500 Kč a  proti vratné záloze 15 000 Kč. Při nákupu nových kol Spinollo, vám bude týdenní poplatek 500 Kč odečten.

Požadovaný typ ořechu – Campagnolo nebo Shimano uveďte do mailu.
Zapletená kola je možno objednat mailem ZDE. Uveďte datum, kdy chcete kola doručit.

Smlouva o zápůjčce testovacích kol Spinollo.

Kola je možno odeslat jako balík PPL za cenu 500,- + 150,- Kč + vratná záloha 15 000,- Kč. Nebo si kola můžete vyzvednou osobně na adresách:


Spinollo.cz
Vilová 1781
Jirkov


 

pan Tomáš Kubát
Merunkova 1564
Nový Bor


 

Testovací sety jsou k dispozici na všech adresách. Napište prosím předem, pokud si budete chtít kola vyzkoušet, abychom je mohli rezervovat!

Poplatek 500,- Kč za týdenní zapůjčení, jsme zavedli díky zvýšenému opotřebení galusek na testovacích kolech a nutností další údržby. Na to, že nám kola vracíte po použití špinavá od oleje a často i bláta, jsme si zvykli. Vždy platí, náš zákazník, náš pán. Bohužel se nám kola vrací i s píchnutou galuskou, naplněnou tmelem, aniž by nás zákazník upozornil. A jsou i tací, kteří na kolech za týden odjedou s kamarádem 900km včetně 2 závodů a ještě se pochlubí, jak je to výhodné.

Uvažovali jsme o zrušení testovacích kol, protože se jízdní vlastnosti těchto kol mohou lišit od objednaných kol. Jedná se především o typ výpletu a jeho napnutí, což děláme dle požadavku každého zákazníka. Chceme však i nadále se zákazníky hrát férovou hru, aby měli možnost si kvalitu kol vyzkoušet a nekupovali zajíce v pytli.

Doufáme, že naši zákazníci toto opatření pochopí.

Testovací kola Spinollo

Testovací kola Spinollo