Disková kola SPINOLLO

Karbonová kola Spinollo s náboji pro diskové brzdy jsou velmi univerzální. Dají se bez problémů použít na sliniční, cyklokrosová i trekingová kola.  Jejich velmi příznivá obvodová hmotnost je předurčuje pro závodní a sportovní využití. Kola nabízíme s galuskovými i plášťovými ráfky. Ráfky jsou bez vybroušené brzdné plochy, je však možno použít i ráfky s brzdnou plochou. Námi používané náboje mají výměnné koncovky, takže kola je možno použít takřka v každém rámu a vidlici. Standardně nabízíme koncovky pro 5mm rychloupínák a 12mm a 15mm pevnou osu pro přední i zadní kolo. Námi používané straight pull náboje CX10DH umožňují montáž brzdových kotoučů s uchycením INTL na 6 děr. V nabídce máme i náboje DT Swiss 350 CL pro brzdové kotouče s uchycením CentrLock.

Výhody karbonových diskových kol:

  • nízká obvodová hmotnost
  • výborná akcelerace
  • velmi dobrá aerodynamika
  • excelentní brzdný výkon za každého počasí

Disková kola nabízíme s profilem ráfku 30mm, 35mm a 50mm.

Disková kola Spinollo zaplétáme se špicemi DT Swiss. Základní výplet je se zeslabovanými DT Competition SP, nebo je možno zvolit ploché aero dráty DT AeroComp SP a nebo ploché zeslabované DT AeroLite SP. 

Kola standartně zaplétáme na Straight Pull nábojích Spinollo CX10DHPowerway M31. Na přání je možno kola zaplést na nábojích s klasickou přírubou DT Swiss 350 .

Všechny typy diskových kol Spinollo si můžete prohlédnout a případně objednat v našem obchodě.